KULLANMA TALİMATI

Kilolu bireylerin, kilo vermesi amacı ile iştah problemi ve tokluk hissi vermesini sağlayan çeşitli bitiklerin ve gıda maddelerinin birleşmesinden oluşan ve toz kıvamında özel bir çay karışımıdır. 300 gram kavanoz şeklinde ambalajlanan özel olarak tasarlanmış kutusunda..

KULLANMA TALİMATI

CATALINA TEA nedir ve için kullanılır?

Kilolu bireylerin, kilo vermesi amacı ile iştah problemi ve tokluk hissi vermesini sağlayan çeşitli bitiklerin ve gıda maddelerinin birleşmesinden oluşan ve toz kıvamında özel bir çay karışımıdır. 300 gram kavanoz şeklinde ambalajlanan özel olarak tasarlanmış kutusunda sunulmaktadır.

CATALINA TEA nasıl kullanılır.

CATALINA TEA, sabah kahvaltısından 30-45 dakika önce aç karnına 100 ml. kaynatılıp ılıtılmış 60 derece suya 1 ölçek çay karışımı katılır. 5 le 7 dakika arası demlenmeye bırakıldıktan sonra dibindeki tortusu le birlikte içildikten sonra 30-45 dakika hiç bir şey yemeyiniz.

CATALINA TEA, kullanımından sonra 2 bardak su içmesi tavsiye edilir. Ayrıca CATALINA TEA’nin gün içinde susatma isteğini arttırması nedenle bol miktarda sıvı tüketilmesi önemle rica olunur.

CATALINA TEA kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler.

CATALINA TEA’yi böbrek fonksiyonlarınız zayıf se kalp veya damar hastalığı geçirdiyseniz, kanser tedavisi, yüksek tansiyon, hamle veya hamilelik riskiniz var ise, emziren anne iseniz CATALINA TEA’yi kullanmanız önerilmemektedir.

CATALINA TEA kullanırken aşağıdaki durumlarda DİKKATLİ olunuz.

CATALINA TEA’nin içindeki bitki ve gıda maddelerine alerjiniz var ise kullanmayınız.

CATALINA TEA kullanım sıklığı ve yaş grupları.

CATALINA TEA’yi 16 yaşından büyük ve yetişkin bireyler kullanabilir. 16 yaşından küçük bireylerin kullanımı için temsilciniz ile görüşün.

CATALINA TEA kullanım süresi 60 gün devam eden süre ile kullanabilirsiniz. 60 günlük kullanım süresinden sonra 10 günlük ara verilmesi önemle tavsiye edilir. 10 gün sonrasında  ikinci 60 günlük periyod tekrarlanabilir.

CATALINA TEA yan etkileri

CATALINA TEA’nin herhangi bir yan etkisi yoktur.

CATALINA TEA saklama koşulları

Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

25 C’nin altındaki oda sıcaklığında, nemden koruyarak saklayınız.

 

Online Sipariş